Kullanım Alanları
EVLERİNİZ İÇİN EN DEĞERLİ SEÇİM

kullanim_alani_ev.jpg (102 KB)
Faaliyetlerimize Group şirketi olarak 1981 yılında başladık ve bugün dünyanın en önde gelen akıllı kumaş üreticisi ve ihracatçısı olarak yer alıyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojilerimiz ile patentli akıllı kumaş üreterek 7 kıtaya üretim yapmaktayız. Evlerinizde mutfak, salon, yatak odası gibi mekanlarda kullanabileceğiniz farklı renk ve desen seçeneklerine sahip kumaşlarımız ile evlerinize güzellik gelecek. Kolay temizlenebilir, güç tutuşur ve su iticilik özelliğine sahip kumaşlarımız hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Sitemizden yer alan kumaşlardan tablodaki yer ala kumaşları evlerinizde kullanabilir ve evinize şıklık katabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip ürünlerimizi ürün sayfasından inceleyebilir, dilediğiniz kumaşı seçebilirsiniz.

OFİSİNİZDE YENİ BİR NEFES


Ofis ortamlarında çalışanların daha verimli çalışmalarını sağlayacak ve ekstra motivasyon getirecek bir koleksiyon : Office Furniture Line Özel olarak geliştirilmiş Office Furniture Line serisi ile modern bir ofis atmosferi yakalayabilir, çalışmalarınızı daha ferah bir ortamda rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, farklı renk ve desen seçenekleri ile size sunulan koleksiyon tasarımlarınıza güzellik katacak.

PROJELERİNİZ DEĞER KAZANACAKContract sektöründe başarılarla dolu bir geçmişe sahip Sertex, yüksek kalite ve tecrübesiyle ürünlerini yenileyerek sizlere sunmaya devam ediyor. Sertex ile yıllardır çalışan firmalar her geçen gün daha verimli, daha mutlu bir çalışma temposuyla yarınlara hazırlanıyor. Her bir ürün grubu kabul gören kurum ve kuruluşların testlerinden geçmiş farklı projelerde kullanılmış ve beklenen performansı rahatlıkla karşılamıştır. Otel, bekleme salonu, restoran, tiyatro salonu, sinema salonu gibi farklı mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz ile bakış açınız daha da genişleyecek ve Sertex ailesi çalışıyor olmanın güvenini siz de hissedeceksiniz. Güç tutuşur, su geçirmez performans kumaşlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.