Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sıkça Sorulan Sorular :

Hangi ürünlerde kolay temizlenebilme özelliği vardır?
Ürün isminde "EC" ve "ES" ibaresi bulunan ürünlerde kolay temizlenebilirlik özelliği bulunmaktadır.

Kolay Temizlenebilir Özelliği olan ürünlerde temizleme işlemi nasıl gerçekleştirilir?
Sıvı Lekeler: Dökülen sıvı, emiciliği yüksek bir materyal ile kumaş yüzeyinden bastırılmadan alınır. 2. seferde tekrar temiz kuru bir materyal ile hafifçe bastırılarak kalan nem alınır (pamuklu bez, kağıt havlu vb.). Eğer sıvı leke bıraktı ise temiz pamuklu bir bez sabunlanarak leke dağıtılmadan temizlenir. Sabunlu bez her sürtme sonrası çevrilerek sabunlu beze gelen lekenin tekrar kumaşa geçmemesi için dikkat edilir. Katı Partiküller: Kumaş yüzeyinden azami derecede özen gösterilerek dağıtılmadan alınır. Yumuşak uçlu bir spatula ile katı partikül kumaş yüzeyinden bastırılmadan hafifçe sıyrılır. Eğer toz ise vakum temizleyici ya da yumuşak fırça kullanılarak toz uzaklaştırılır. Kalan lekeler sabunlu bez ile dağıtılmadan dairesel hareketler ile silinerek çıkartılır. Kalem Çizgileri ve Benzeri Zor Lekeler: Pamuklu bez ıslatılır ve beyaz sabun ile sabunlanır. Lekeli bölge dağıtılmadan hafifçe bastırılarak leke temizlenir. Son olarak nemli bez ile silinir ve kurutulur. Alkol türevleri, petrol ve alkali bazlı çözücüler temizlik işlemlerinde kullanılmamalıdır. Tüm temizleme işlemleri sonrasında kurutma işlemi hafif ısıyla ayarlanmış fön makinesi ile geniş dairesel hareketler yaparak ya da kendi halinde kurumaya bırakılmalıdır. Kurutma işlemi sonrası yatan floklar yumuşak bir fırça ile düzeltilmelidir.

Akıllı Kumaş ürün özellikleri nelerdir?
Yapı itibariyle yumuşak dokuya sahip, renk seçeneği ve ürün desen gamı fazla, kombin edilebilir, yıkanabilir ve mekanik ve fiziksel dayanımları istenen düzeyde bulunan ürünlerdir. Ayrıca firmamızda üretilen süet ürün özellikleri, kullanım yeri ve müşteri beklentilerine göre değişebilmektedir. Sitemizde ürünlerimizin kullanım alanları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Örme ve Baskılı Örme kumaş ürün özellikleri nelerdir ?
Yapı itibariyle kullanım kolaylığı fazla, uygulama alanı geniş, renk ve desen seçeneği fazla, mekanik ve fiziksel dayanımları istenen düzeyde bulunan ürünlerdir. Ayrıca firmamızda üretilen kumaş ürün özellikleri, kullanım yeri ve müşteri beklentilerine göre değişebilmektedir. Sitemizde yer alan ürün detay sayfasında ürünlerin teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Ürün temizleme ve bakımını nasıl yapabilirim?

Kullanım kılavuzundan detaylara ulaşabilirsiniz.

Garanti ve İade Koşulları Nelerdir?
Sitemizde yer alan Garanti ve İade Koşulları bölümünde bulabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

Şikayet girişi ve takibi nasıl yapılır?
Şikayet girişi formu için tıklayınız
Girilen şikayet talepleriniz için tıklayınız

Çağrı Merkezi :
Sertex Müşteri Hizmetlerimize 0850 759 7833 numaralı hattımızdan 09:00 - 17:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.