Siparişlerinizin sevki, 18.07.2022 Pazartesi günü başlayacaktır.
İyi Bayramlar Dileriz...
Teslimat Koşulları
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Suedser Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasına uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri hakkında Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hafta içi her gün saat 15:00 ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.1-3 Arasında Müşterilerinize ulaşmaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından SUEDSER TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

SUEDSER TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Müşteri ürünü teslim alırken kargo kutusunu açarak içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olur. Herhangi bir hasarlı ürün ve ambalaj durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderir. İlgili süreçte Müşteri Hizmetleri sorumlusu gerekli yardımları sağlar.

Teslimat sırasında belirtilen adreste müşteri bulunmadığı durumda, teslimat adresinde bulunan 1.derece yakınına, resimli kimliği kontrol edilip imzası alınarak teslimat gerçekleştirilir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi haber notu bırakarak ürünün kargo firmasından alınması gerektiği bilgisini verir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi ve adres bilgileri değiştirilemez.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.