Siparişlerinizin sevki, 18.07.2022 Pazartesi günü başlayacaktır.
İyi Bayramlar Dileriz...
Vizyonumuz ve Değerlerimiz
Sertex olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde öncü, güvenilir ve saygın markalar oluşturarak ekonomi için değer yaratmayı amaçlıyoruz. Kazan-kazan ilkesini ön planda tutarak iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizin işleri için değer yaratmayı amaçlıyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojilerle yapılmamışı yaparak yenilikçi ürünlerimizle dünya ve insanların hayatı için değer yaratmayı amaçlıyoruz. Biliyoruz ki başkaları için değer yaratmak istiyorsan önce kendi değerlerin olacak ve onlara sıkı sıkı sarılacaksın.

İsteklere, ihtiyaçlara empatiyle yaklaşırız. İnsanların düşüncelerini anlamaya, duygularını hissetmeye çalışırız. Değişik bakış açılarına, farklı kültürlere, hatta aykırı seslere saygı duyarız. Çünkü biliriz ki farklılıklar engel değil zenginliktir. Farklı fikirler yenilikçiliğe yol açar.

Bizce dünyadaki değişimleri takip etmek yetmez, dünyayı değiştirenlerden biri olmak gerek. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamak temel görevimiz. Ama esas işimiz onların beklentilerinin ötesinde, hayatlarına yeni değerler katacak ürün ve hizmetleri tasarlamak. Bu amaçla, yeni ve sıra dışı fikirleri kucaklar, hayal etmeyi teşvik eder, yaratıcılığı destekleriz. İşte bu yenilikçi bakış açısıdır tutkularımızı körükleyen.

İşimizi tutkuyla yapar, hem ürün hem de hizmette kaliteyi hedefleriz. Bu tutkuyla sonuç odaklı düşünür ve hızlı yol alırız… Ama bu yolda riskleri de hesaplar, en doğru sonuca ulaşmak için sorumluluk bilinciyle çalışırız.

Yaptıklarımızın sorumluğunu üstleniriz. Sözünü tutmanın güven inşa etmedeki önemini bilir, her adımımızı buna göre planlarız. Etki alanımız genişledikçe kendimizi geliştirmek zorunda olduğumuzu biliriz. Bu sorumluluk bilinci en başta tüketicilerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve tabii ki kendimize olan saygıdan kaynaklanır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.