Siparişlerinizin sevki, 18.07.2022 Pazartesi günü başlayacaktır.
İyi Bayramlar Dileriz...
Yönetim Ekibimiz


Rafet Tükek
Yönetim Kurulu Başkanı

1955 yılında Erzurum Aşkale'de doğan Rafet Tükek, 1984 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1973 yılında kariyerine jakarlı dokuma tasarımı, flok teknolojili kadife kumaş, kadife duvar kâğıdı ve suni deri üretimi gibi işlerle başladı. Flokser A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkanı olduktan sonra 2013 yılında Tükek Holding'i kurdu ve varlıklarını gelecek nesillere bırakacak şekilde Grubun değişim ve dönüşüm projesini hayata geçirdi. Rafet Tükek İlkiz Grup Yönetim Kurulu Başkanı’dır.


İlknur Tükek Omay
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1984 yılında İstanbul'da doğan İlknur Tükek Omay, “Manchaster Üniversitesi” Tekstil Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. MBA eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde tamamlayan Omay, 2006'dan itibaren Flokser Group'ta farklı yönetici pozisyonlarında çalıştı. Daha sonra Sertex'de Pazarlama Direktörü ve Genel Müdür olarak çalıştı. İlkiz Grup kurucu ortaklarından olan İlknur Tükek Omay, Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.


Güliz Tükek Barut
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2008 yılında mezun olan Güliz Tükek Barut, 2009 yılında University of Westminster’da MSC International Finance yüksek lisansını tamamladı. 2009 yılında Finans Sorumlusu olarak kariyerine başlayan Güliz Tükek Barut, 2010 yılında Mali İşler Direktörü, 2011 yılında CFO görevlerini üstlendi. İlkiz Grup kurucu ortaklarından olan Güliz Tükek Barut, Ortak Hizmetlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.